ELECTRIC LADIES

ELECTRIC LADIES

Dviejų dalių koncertas.
Po koncertų svetur "Electric Ladies" debiutinis albumas Lietuvoje

Geriau užsienyje nei tėvynėje pažįstamos Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventės Ieva, Enrika ir Danutė, rudenį praleis Lietuvoje, panirusios į naujojo albumo įrašus. Įvairių šalių publiką sužavėjusios "Electric Ladies" jaučiasi skolingos savo šaliai. Per kelis mėnesius merginos ketina dar plačiau prisistatyti Lietuvos publikai ir padovanoti jai savo albumą.

Merginų laukia koncertai visoje Lietuvoje, kasdienės repeticijos ir debiutinio albumo įrašai.

Smuikais griežia net šokių muziką

Paklaustos, kaip kilo idėja išleisti albumą, "Electric Ladies" merginos lakoniškai atsakė: "Tiesiog po koncertų vis dažniau žmonės ėmė teirautis, kur galima įsigyti mūsų įrašų, o mes neturėdavome ką atsakyti". Vis dėlto, ko gero vienintelė elektriniais smuikais Lietuvoje grojanti trijulė neslėpė, kad debiutinis albumas joms yra tikras iššūkis. Jau kuris laikas "Electric Ladies" įvairiausio stiliaus kūrinius įrašinėja kartu su prodiuseriais iš Estijos.

Smuikininkės prisipažino, kad nori būti įvertintos Lietuvos muzikos scenoje ir, kad jų atliekami kūriniai būtų girdimi ne tik įvairiuose renginiuose, bet ir radijo stotyse. Todėl būsimas albumas žada būti turiningas ir spalvingas - su elektronine muzika, flamenko ir sumoderninta klasika.

"Greitu metu pasirodysiantis mūsų albumas bus toks, kokio, greičiausiai, Lietuvoje dar nebuvo", - pasitikėdamos savimi sako merginos, - "nors grojame smuikais, kūriniai bus skirti plačiajai auditorijai. Albume skambės tiek lyriškos, instrumentinės melodijos, tiek šokio ritmu sukurtos dainos, kuriose mūsų elektriniai smuikai net atstos vokalą" - intriguojančiai užbaigia "Electric ladies".

http://www.electricladies.lt